2 дні
Мишка 2E MF218 Silent WL BT Black (2E-MF218WBK)
296 ₴
247 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 75574
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поєднання кольору і форми додають незвичності стриманому дизайну бездротової мишки 2E MF218. Ліва і права клавіші мають тихий клік, чутливе коліщатко прокрутки, стандартний розмір, кнопка зміни DPI 800-1200-1600, два режими підключення 2.4ГГц адаптер і Bluetooth - сукупність факторів, що забезпечать приємне і зручне користування як вдома так і в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 11 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-MF218WBK |
| Вага | 0,093 |
| Вага (г) | 61 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Безшумна |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 0826fd2a-c2a9-4953-b8db-3dd0ae3241cc мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | 8194c62a-655d-4de8-8647-45ca5ee51582 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴









