Gembird KB-MCH-03-UA – провідна клавіатура із низькопрофільним дизайном. Клавіатура обладнана цифровим блоком для зручності введення, що забезпечує легку та комфортну роботу, пов'язану з набором чисел. Виріб має розділені клавіші для максимальної зручності використання та зменшення кількості помилок при наборі тексту. Передбачено 12 клавіш швидкого доступу до мультимедійних програм та програм. Підключити клавіатуру до пристрою можна через USB інтерфейс. Низькопрофільні клавіші мають короткий і м'який хід.
Ножична структура забезпечує безшумне і м'яке натискання клавіш.
12 гарячих клавіш для швидкого доступу до мультимедійних програм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KB-MCH-03-UA |
| Вага | 0,485 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 45 см |
| Додаткові характеристики | 12 практичних "гарячих" клавіш |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Універсальна |
| Особливості клавіш | Стандартний хід |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розкладка | Eng/Ru/Ukr |
| Сумісність з ОС | Windows |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴





