Створена для зручності
Додатковий комфорт для вашої правої руки завдяки обтічній формі
Енергоефективна конструкція забезпечує більш тривалий термін служби батареї. Крім того, коли мишею M280 не користуються, вона автоматично переходить у сплячий режим (час роботи від батарейки залежить від режиму експлуатації та апаратної конфігурації). технології оптичного відстеження Logitech.
Наноприймач «підключив і забув»
Підключіть і користуйтеся - ніяких зайвих турбот. Наноприймач забезпечує зручне та надійне бездротове з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-004287 |
| Вага | 0,146 |
| Вага (г) | 91 р |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Звичайні |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 733a57f1d-50f9-45bd-bf34-750d4b406afa мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946 ₴






