Особливістю ігрової клавіатури REAL-EL GAMING 8700 Backlit є: ергономічний ігровий дизайн, металева основа, знижений шум при роботі, тихий та чіткий хід клавіш, 12 Fn кнопок швидкого доступу до Windows, Інтернету та Мультимедіа, кабель у тканинній оплетці. Багатокольорове підсвічування клавіш з різними режимами яскравості, є режим "дихання".
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL123100015 |
| Вага | 0,814 |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴







