Мишка REAL-EL RM-303 Wireless Black/Grey USB UAH
242 ₴
202 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 30546
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
REAL-EL RM-303 Wireless - бездротова комп'ютерна миша. Енергоефективна бездротова технологія дозволяє миші працювати практично на будь-якій поверхні. У миші 3 + 1 клавіші, стильний ергономічний дизайн, кнопка перемикання роздільної здатності, інтерфейс USB, збільшений термін служби батарейок.
Особливості:
Енергоефективна бездротова технологія
Стильний ергономічний дизайн
Кнопка перемикання роздільної здатності DPI
Роздільна здатність - 800/1200/1600 dpi
Живлення від батарейки типу AА
Тривалий термін служби батарейок
USB-наноприймач у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL123200021 |
| Вага | 0,08 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 15.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Кнопки | Подвійний клік |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | RM-303 |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | c21b8de5-ed9a-43ba-bd86-3fca6b9863fb мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | 2da9e365-b6b9-45b1-a8be-b7221e87dac1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴








