A4 Tech FM10 - дротова мишка у стриманому дизайні. Відмінно підійде для роботи, домашнього використання та навчання. Легко буде поєднуватися з іншою технікою, тому доповнить робочий простір і не буде з нього виділятися.
Чутливість сенсора мишки складає 1600 DPI, тому вона є точною у роботі та підходить для різних задач. Чутливість сенсора можна змінювати від 600 до 1600 DPI.
Відрізняється високою зносостійкістю - життєвий цикл більш 5 мільйонів кліків. Має пилонепроникний скролл. Така конструкція збільшує термін служби скролла та дозволить завжди розраховувати на пристрій в роботі. До речі, коліщатко "розуміє" 4 напрямки прокрутки - і горизонтальну, і вертикальну. М'які антиковзні гумові накладки пристрою забезпечують абсолютний комфорт при роботі як правою, так і лівою рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FM10 (Orange) |
| Вага | 0,157 |
| Вага (г) | 110 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Додаткові функції | 4 напрями прокручування скрола, М'які антиковзні гумові накладки, симетрична форма |
| Кнопки | Подвійний клік |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | FM10 |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Довжина кабелю: 1.5 м |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 82e93652-4a45-470c-8698-b74859b801a9 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 600 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 289d3e15-3c7d-4b04-84e5-4aea52f4b972 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴






