Бездротова миша A4TECH FG10 зроблена в стильному дизайні. Удосконалене потужне бездротове з'єднання на частоті 2.4 ГГц забезпечує безперебійну роботу на відстані до 10-15 метрів.
Життєвий цикл кнопок — понад 5 мільйонів кліків, а пиловідштовхувальна конструкція збільшує термін експлуатації скрола.
М'які антиковзні гумові накладки пристрою й симетрична форма миші забезпечують абсолютний комфорт під час роботи як правою, так і лівою рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FG10 (Orange) |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 110 г |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Додаткові функції | Радіоінтерфейс: 2.4 ГГц, Радіус дії: 15 м |
| Кнопки | Подвійний клік |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | FG10 |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | 4 напрями прокручування скрола/М'які антиковзні гумові накладки/Сімометрична форма/кнопка в |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 82e93652-4a45-470c-8698-b74859b801a9 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 - 2000 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 289d3e15-3c7d-4b04-84e5-4aea52f4b972 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴






