Попрощайтеся з подвійним кліком Просто одним натисканням на кнопку «2X» можна легко відкривати файли і програми. Без будь-якого драйвера, заощадити час і підвищити ефективність. Пилонепроникне колесо прокрутки Пилонепроникна конструкція подовжує термін служби колеса прокрутки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 9.7 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OP-730D USB (Black) |
| Вага | 0,116 |
| Висота | 3.8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 7612e1db-8195-412d-bc4d-2677df8e45dd мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






