
Мишка Logitech M330 Silent Plus (910-004910) Blue USB
1 823 ₴
1 519 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 30566
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виконуйте роботу в звичайному темпі, не заважаючи оточуючим. Завдяки високому рівню шумозаглушення (більше 90%), бездротова мишка M330 серії Silent Plus від Logitech забезпечує звичний відгук без звуку клацання. * Міцна високоякісна накладка на нижній панелі безшумно ковзає по поверхні робочого столу. Колесо з плавною прокруткою також не виробляє шуму при роботі. Модель Silent працює максимально тихо, нікого не дратуючи і не відволікаючи. Почніть нове життя без докучливих клацань. Ваші рідні і друзі будуть вам вдячні.
Давайте слухати тишу
Звичний відгук і майже нечутне клацання завдяки високому рівню шумозаглушення (більше 90%). Порадуйте тишею себе і оточуючих. Безшумна прокрутка і плавне ковзання завдяки спеціальному гумовому коліщатку і накладці з високоякісного матеріалу на нижній панелі.
Призначена для правої руки
М'які текстуровані накладки з боків забезпечують абсолютний комфорт.
Час роботи батареї: 24 місяці **
Завдяки енергоефективній конструкції заряду батареї вистачає на довше. А коли мишею не користуються, вона автоматично переходить в сплячий режим.
Простота. Надійність. Ефективність
Надійне з'єднання на відстані до 10 метрів *** завдяки наноприймачу "підключив і забув". В M330 Silent Plus реалізована вдосконалена технологія оптичного відстеження Logitech, яка забезпечує плавну і точну передачу рухів практично на будь-якій поверхні. Не потрібно ніяких проводів і додаткового програмного забезпечення. Мишка сумісна з комп'ютерами Mac, а також комп'ютерами під управлінням ОС Windows, Chrome OS або Linux.
* - У порівнянні з моделлю Logitech M170.
** - Час роботи батареї залежить від режиму використання та апаратної конфігурації .
*** - Фактичний радіус дії бездротового зв'язку залежить від режиму експлуатації, налаштувань і навколишніх умов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 20 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-004910 |
| Вага | 0,14 |
| Вага (г) | 1 477 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 12 см |
| Інтерфейс підключення | USB-ресивер |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Звичайні |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 45a4cdeb-2088-4ee3-b8cc-7e45c411972f мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Linux/MacOS/Windows |
| Способ упаковки | 5de02aa8-399e-460c-b0a1-1755a370cc5c |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴


