IP-камера видеонаблюдения Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL 3.6mm
5 940 ₴
4 950 ₴
- Готово к отправке
- Код: 71891
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія камер WizSense від Dahua Technology, є серією продуктів штучного інтелекту, що використовують незалежний чіп і алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, дозволяючи користувачам здійснювати швидкі дії з певними цілями. На основі передових технологій Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та інклюзивні продукти та рішення. Технологія Dahua Smart Dual Illuminators використовує інтелектуальний алгоритм виявлення цілі. Зазвичай вночі включається ІЧ-підсвічування коли ціль з'являється в зоні спостереження, спалахує біле світло, камера записує повнокольорове відео та інформацію про ключові події. Камера пов'язує знімок та відео з повнокольоровим зображенням. Коли ціль знаходиться поза зоною спостереження, біле світло вимкнене, а ІЧ-освітлювач включене, що ефективно знижує світлове забруднення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Тип камеры | IP |
| Работа с изображением | |
| Обнаружение движения | Да |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Общие | |
| Ширина | 11 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DH-IPC-HFW2449S-S-IL 3.6mm |
| Вес | 0,649 |
| Возможность использования на улице | Нет |
| Встроенный динамик | Нет |
| Высота | 10 см |
| Гарантийный срок (мес) | 12 мес |
| Глубина | 20.5 см |
| Двусторонняя аудиосвязь | Нет |
| Материал корпуса | Металл |
| Микрофон | Встроенный |
| Наличие встроеного шлюза | Нет |
| Наличие микрофона | Нет |
| Новинка | Нет |
| Поддержка | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Степень защиты IP | IP67 |
| Фокусное расстояние (мм) | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 950 ₴


