Класична бездротова миша з лаконічним дизайном та можливістю горизонтального прокручування сторінок. Впевнена робота на нерівних поверхнях. Посилений оптичний промінь глибоко проникає в структуру поверхні, завдяки чому миша швидко та чітко працює на будь-яких покриттях. Якщо ви любите розташуватися з ноутбуком на ліжку або на килимі - це миша для вас. Миша працює навіть на об'ємній хутряній поверхні!
Радіус дії збільшено до 15 м. Ви зможете використовувати мишу як пульт дистанційного керування під час проведення презентацій, перегляду фільмів тощо. Бездротова технологія 2,4 ГГц з автоматичним налаштуванням радіоканалів не дає іншим бездротовим пристроям створювати перешкоди в роботі.
Колесо 4D-прокручування дозволяє здійснювати вертикальне та горизонтальне прокручування сторінок, що зручно при роботі з великими документами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G3-200N (Black) |
| Вага | 0,133 |
| Вага (г) | 66 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16 см |
| Додаткові функції | Бездротова технологія XFAR No shaking 2.4 ГГц, Колесо 4D-прокручування, Радіус дії: 10 м, Режим сну: звичайний/глибокий |
| Кнопки | Подвійний клік |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | G3-200N |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 338274e8-a240-49bf-9687-ddec753a6539 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 2da9e365-b6b9-45b1-a8be-b7221e87dac1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴





