Особливості 4-кнопкова бездротова оптична миша з USB-наноприймачем Кнопка CPI для швидкої зміни роздільної здатності (800 - 1600 DPI)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUSW-4B-06-WS |
| Вага | 0,09 |
| Вага (г) | 58 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 57c3e-af05-48ef-a826-85378e38874d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | 7a2dc1ec-a2a0-4815-af62-e2d07762776a |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴





