Особливості 6-кнопкова оптична миша з Bluetooth-інтерфейсом Працює з комп'ютерами, ноутбуками, деякими планшетами по Bluetooth-інтерфейсу Кнопка вибору дозволу миші (800/1200/1600 DPI) Додаткові кнопки Вперед/Назад для зручнішого керування інтернет-сторінками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUSWB2 |
| Вага | 0,09 |
| Вага (г) | 56 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 5e6622d5-7d20-4f57-b196-06c513eed463 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | e914c4f6-2cc4-4751-9720-d89fd4d5fd6 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴




