Ігрова миша з підсвічуванням та програмованими кнопками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 14 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25036_TRUST |
| Вага | 0,17 |
| Вага (г) | 102 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 19 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Для настільного ПК/Ігрові |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Програмовані кнопки/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 1758d22b-d5fc-4425-b6f3-534000a2f13c мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 6400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴











