Ігрова миша з підсвічуванням та програмованими кнопками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25067_TRUST |
| Вага | 0,17 |
| Вага (г) | 102 г |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Для настільного ПК/Ігрові |
| Розміри | 1c2e6c20-fb07-48a7-84f3-ac60da0268d0 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 6400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴











