Нова лінійка ігрових мишей від Bloody – Esports. Ще більше продуктивності та комфорту. У поєднанні зі свіжим програмним забезпеченням ця миша подарує вам незабутні відчуття від ігрового досвіду. Особливості Регульована роздільна здатність 3200 CPI. Використовуйте кнопки [+]/[-] для перемикання роздільної здатності. Ви можете налаштувати до 7 ігрових режимів за допомогою RGB-підсвічування. Використовуйте кнопку [M] за промовчанням для налаштування ефектів підсвічування Настроювана кнопка [M]. Кнопка [M] може бути налаштована самостійно за допомогою програмного забезпечення Bloody Esports. Програмне забезпечення Bloody Esports – це набір багатофункціональних налаштувань для редагування ігрової миші. Оптимізуйте найбільш відповідну ігрову конфігурацію: кнопки, чутливість, макроси, RGB-підсвічування тощо. Блискавичний відгук в 1 мс! Завдяки передовим технологіям миша реагує з блискавичною швидкістю відгуку в 1 мілісекунду - точність і комфорт під час гри!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ES5 Bloody (Stone black) |
| Вага | 0,28 |
| Вага (г) | 123 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 22 см |
| Кількість клавіш миші | 8 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Вбудована пам'ять/Для правої руки |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 7c2bfbf4-e0fd-4814-9203-ae4b3bcf3e90 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 3200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴











