-17%46 днів

Чохол HP Protective Reversible 14 BLK/BLU Laptop Sleeve
1 369 ₴
1 141 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84473
Чохол HP Protective Reversible 14 BLK/BLU Laptop SleeveБільше 2 од.
1 369 ₴1 141 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей двосторонній чохол для ноутбука із міцного неопрену захистить ваш комп'ютер від ударів та подряпин. Завдяки двосторонній конструкції ви можете змінювати колір, коли захочете. Бічний клапан без блискавки дозволяє надійно та безпечно link ноутбук у чохлі. Цей чохол з тонким профілем легко поміститься у ваш рюкзак, портфель або сумку. Цей гнучкий і міцний чохол з неопрену захистить ваш комп'ютер від ударів та подряпин. Ви можете впевнено брати свій ноутбук куди завгодно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2F1X4AA |
| Вага | 0,25 |
| Вага (г) | 160 р |
| Висота | 2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 38 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 14" |
| Додаткові характеристики | 2bb83285-5beb-43a7-801b-7cfacb52e69a |
| Матеріал корпусу | Неопрен |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 141 ₴
