1-канальне виявлення та розпізнавання осіб (ІІ від реєстратора); 1-канальний захист периметра (ІІ від реєстратора); до 10 баз осіб та 5000 зображення особи; 4-канальний SMD Plus (ІІ від реєстратора). Виявлення та розпізнавання осіб, захист периметра, та СМД Плюс. Підключення до сторонніх мережевих камер. Технологія розпізнавання облич Dahua витягує риси захопленої особи і порівнює їх з особами в базі даних, щоб розпізнати особистість людини. Підтримуйте пошук ІІ за метаданими різних цілей або завантаження зображень осіб на пристрій та порівняння їх із записаними за подібністю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Общие | |
| Вес | 1.54 кг |
| Ширина | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| LAN (Ethernet) | Нет |
| Артикул | DHI-NVR2116HS-I2 |
| Высота | 9 см |
| Гарантийный срок (мес) | 12 мес |
| Глубина | 31 см |
| Интерфейсы | Нет |
| Количество USB-портов | 2 шт |
| Количество VGA выходов | 1 шт |
| Количество каналов записи видео | 16 шт |
| Количество мегапикселей (Мп) | 12 Мп |
| Новинка | Нет |
| Поддержка | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 7 425 ₴




