2 дні

Мишка Logitech G102 Lightsync USB Lilac (910-005854)
1 362 ₴
1 135 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 58086
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГОТОВНІСТЬ НОМЕР ОДИН
Грайте максимально ефективно, скориставшись класичною 6-кнопковою мишею G102 з підтримкою технології LIGHTSYNC та датчиком ігрового класу. Оживіть свою гру та навколишній світ.
RGB-ПІДСВІТКА ПО ТЕХНОЛОГІЇ LIGHTSYNC: колірна хвиля анімацій, налаштувань гри і мультимедіа, що запам'ятовуються, або створіть свій власний - у вашому розпорядженні палітра на 16,8 млн відтінків.
ДАТЧИК ІГРОВОГО КЛАСУ
Оцініть високу точність переміщення та чудову чутливість курсору, які забезпечує датчик ігрового класу. Використовуючи функцію налаштування чутливості, можна задати необхідний рівень від 200 до 8000 точок на дюйм. ПЗ Logitech G HUB дозволяє створити до 5 передустановок.
ПЕРЕВІРЕНИЙ ЧАСОМ ДИЗАЙН
Класична 6-кнопкова конструкція миші забезпечує комфорт та точність рухів під час дослідження територій, читання заклинань та розробки стратегій гри. За допомогою ПЗ Logitech G HUB можна призначати внутрішньоігрові команди, контролювати процес управління системою та виконувати налаштування функціональних клавіш, що значно спростить ігровий процес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-005854 |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 85 г |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 15.5 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 8000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135 ₴


