Неонове підсвічування. Перемикання в один клік між трьома видами світлових ефектів.
Кабель в обплетенні. Обплетення запобігає сплутуванню кабелю і забезпечує довговічність.
Регульована роздільна здатність 3200 DPI
Металеві ніжки X "Glide. Міцні, чутливі, без зносу, усувають тертя практично на будь-якій поверхні.
Оптичні перемикачі: понад 10 млн кліків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 16 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Q50 Bloody Battlefield |
| Вага | 0,29 |
| Вага (г) | 305 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 22 см |
| Кількість клавіш миші | 8 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 30879146-c462-43bd-a27e-7b59006fafef мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 500 - 3200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴





