Витончені закруглені клавіші розширюють область друку, що забезпечує точний набір тексту. Швидкий доступ до 12 мультимедійних та інтернет-функцій за допомогою комбінацій клавіш FN + F1-F12 Дренажні отвори забезпечують ефективне витікання води. М'який хід клавіш - зручна і комфортна робота при друку на клавіатурі. Компактний розмір.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 86 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FK11 USB (Grey) |
| Вага | 0,475 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 001d3591-7bab-4788-a45e-436348d5007a мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴





