Універсальна клавіатура для набору тексту на всіх ваших комп’ютерних пристроях: Windows, Mac, Chrome OS, Android, iPad, iPhone і т. д.
Особливості
Режим подвійного підключення (BT + 2.4 ГГц). Має Bluetooth і 2.4 ГГц з’єднання на відстані до 5-10 м. Бездротове з’єднання може відрізнятися в залежності від користувача і умов комп’ютера
Сполучення до 4 пристроїв. Підключення і робота з 4 пристроями (3х BT пристрої + 1х 2.4 ГГц пристрій) одночасно
Доступ до мультимедійних гарячих клавіш. Один дотик для доступу до 12 мультимедійних та інтернет-функцій за допомогою клавіш FN+ F1-F12
Заміна операційної системи. Легко міняйте одну ОС на іншу
2-секційний компактний розмір. Клавіатура дозволяє заощадити місце на робочому столі
Режим FN. Ви можете заблокувати і розблокувати режим Fn (FN + ESC)
Додаткова кольорова пластина в комплекті. 3 змінні кольорові пластини доповнять зовнішній вигляд вашого робочого місця
Вбудована підставка для смартфона. Надійно розміщуйте пристрої розміром до 6.8 дюйма під зручним кутом для читання
Друк з комфортними "шоколадними" кейкапами. Ультратонка конструкція кейкапів клавіатури забезпечує чіткий та зручний набір тексту
Зберігання ресивера. Якщо ви не використовуєте ресивер, його можна заховати в спеціальному відсіку всередині клавіатури
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FBK25 (Black) |
| Вага | 0,5 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 41 см |
| Інтерфейс підключення | USB-ресивер |
| Джерело живлення | 1 х АА |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 70cd596d-3889-4108-84fa-f6a94ebd24ba мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Немає |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴


