Миша з оптичним скролом для надшвидкого прокручування, завдяки якій підвищується продуктивність. Колесо прокручування дозволяє перегортати довгі документи та веб-сторінки одним рухом. Оцініть покращену плавність керування курсором практично на будь-якій поверхні. Контурний дизайн для більшої підтримки та контролю. Безшумний клік. Зосередьтеся на роботі, не відволікаючи оточуючих Життєвий цикл кнопок. Висока якість забезпечує понад 5 мільйонів натискань 1200 DPI. Гарантоване плавне та точне відстеження на будь-якій поверхні Пилонепроникний скрол. Пилостійка конструкція збільшує термін служби скрола (колеса прокручування) Функція 8-в-одному. Дозволяє призначити на кнопку програмування виконання різних дій за допомогою 8 певних рухів Колесо 4D-прокручування. Чотири напрямки прокручування – горизонтальне та вертикальне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 18.5 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OP-720S USB (Black) |
| Вага | 0,113 |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 25de4dc5-114c-4cb6-a462-3504e3bd2278 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴






