
Карта пам'яті Transcend SD 64GB C10 UHS-I U3 4K (TS64GSDC340S)
2 018 ₴
1 682 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84914
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карти пам'яті Transcend SDXC 340S забезпечують продуктивність і ємність, необхідні для повного використання можливостей ваших цифрових дзеркальних фотоапаратів і відеокамер, сумісних зі стандартом UHS-I. На додаток до неймовірної швидкості передачі даних, карти сумісні зі стандартом Video Speed Class 30 (V30), що забезпечує плавний і безперервний запис відео у форматі 4K. Карти пам'яті Transcend SDXC 340S виготовляються з використанням флеш-пам'яті 3D NAND найвищого рівня, що забезпечує високу надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS64GSDC340S |
| Вага | 0,012 |
| Вага (г) | 2 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 160 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 50 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 64 ГБ |
| Тип | SD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 682 ₴


