Фільтр для затримання пилу та дрібнодисперсних часточок виготовлено з волокнистої тканини й АБС-пластику. Виріб ефективно очищає повітря, особливо актуальний для прибирання осель, де мешкають домашні тварини, до того ж вбереже від пилового кліща. Сумісний із моделями акумуляторних пилососів ARDESTO CVC-X0621WB, CVC-X0521WG и CVC-X1011BB, забезпечує швидке й легке прибирання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HF-0525FIBER |
| Вес | 0,094 |
| Высота | 11 см |
| Гарантийный срок (мес) | 12 мес |
| Глубина | 10 см |
| Новинка | Нет |
| Ширина | 11 мм |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴


