


USB флэш-накопитель Kingston 64GB USB-C 3.2 Gen 1 DT70
534 ₴
445 ₴
- Готово к отправке
- Код: 89225
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Kingston DataTraveler 70 - це портативний флеш-накопичувач USB-C, який підтримує швидкість USB 3.2 Gen 1. Він призначений для використання з сумісними пристроями USB-C, такими як ноутбуки, планшети і телефони. Накопичувач DataTraveler70 випускається ємністю до 128ГБ, що є достатнім для запису і зберігання даних при повсякденному використанні. На продукт надається 5-річна гарантія та безкоштовна технічна підтримка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DT70/64GB |
| Вес | 0,01 |
| Вес (г) | 7 г |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Выдвижной разъем | Нет |
| Высота | 1 см |
| Гарантийный срок (мес) | 36 мес |
| Глубина | 11 см |
| Защитный колпачок на разъем | Да |
| Индикаторы | Нет |
| Новинка | Нет |
| Объем жесткого диска (GB) | 64 ГБ |
| Размеры | c62617d1-7f5a-490a-a875-cb2ef2103380 мм mm |
| Совместимость интерфейса | USB 3.2/USB Type-C |
| Ударостойкий корпус | Нет |
| Ширина | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 445 ₴


