Потужний і універсальний кухонний ручний міксер «3-в-1». Цей ручний міксер «3-в-1» змішує або замішує навіть жорстке тісто за лічені хвилини. З ним можна мінімізувати бризки й зменшити час очищення завдяки конструкції подовженої форми та функції плавного запуску Soft Start. З насадками для блендера й подрібнювача та «розумною» чашею для зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим Турбо | Да |
| Тип блендера | Погружной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.486 кг |
| Ширина | 21 мм |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HR3781/20 |
| Вес (кг) | 1,8 кг |
| Высота | 25 см |
| Гарантийный срок (мес) | 24 мес |
| Глубина | 43 см |
| Длина сетевого шнура (м) | 1 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объем кувшина (л) | 1 л |
| Отсек для шнура | Регулировка скорости |
| Потребляемая мощность (Вт) | 500 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 5 364 ₴









