Зручна бездротова миша із вдосконаленими безшумними кнопками. Чисте клацання Завдяки екологічному дизайну, на 82% виготовленому з переробленого пластику, та упаковці, сертифікованій FSC, Mydo — це відповідальна миша, з якою можна працювати спокійно. Жодних кабелів, жодних проблем. Насолоджуйтесь повною свободою пересування завдяки цій миші – завдяки радіусу дії бездротового зв'язку 10 м ніщо не завадить вам продуктивно провести робочий день. Відділення приймача USB також збереже порядок на вашому столі!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Ширина | 4 мм |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 25084_TRUST |
| Вес | 0,125 |
| Вес (г) | 84 г |
| Высота | 15 см |
| Гарантийный срок (мес) | 12 мес |
| Глубина | 13 см |
| Интерфейс подключения | Радиоинтерфейс |
| Количество клавиш мыши | 4 шт |
| Наличие подсветки | Нет |
| Особенности | Для обеих рук (симметричный дизайн) |
| Питание | Батарейки |
| Размеры | d7b25d3c-c4e5-4d67-a475-0a1da34200f6 мм mm |
| Разрешение оптического сенсора (dpi) | 1000 - 1800 DPI |
| Способ упаковки | 3479a212-6578-49bd-af62-f11cda4032a9 |
Информация для заказа
- Цена: 349 ₴










