Дренажні отвори. Дренажні отвори забезпечують ефективне витікання води.
Комфортні закруглені кнопки мінімізують відчуття втоми при тривалій роботі. Легкість натискання клавіш кінчиками пальців.
Лазерне гравіювання клавіш. Висока стійкість та довговічність.
Гарячі клавіші для швидкого доступу до офісних та мультимедійних програм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір | Чорний |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FK10 (Grey) |
| Вага | 0,74 |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 46 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Мoдель | FK10 |
| Призначення | Універсальна |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Немає |
| Колір підсвічування | Немає |
| Ширина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557 ₴




