Дротова миша REAL-EL RM-208 – ідеальне рішення для роботи та навчання. Високоточна оптична технологія дозволяє маніпулятору RM-208 працювати практично на будь-якій поверхні. Особливості: симетрична форма, 2+1 клавіші, колесо прокручування, зручна для правшів та шульг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 8 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL123200030 |
| Вага | 0,095 |
| Вага (г) | 75 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴




