Високоточна оптична технологія дозволяє маніпулятору REAL-EL RM-295 працювати практично на будь-якій поверхні. Особливості: 5+1 клавіші, надійна ергономічна конструкція, колесо прокручування, 2 кнопки навігації «вперед» та «назад», кнопка перемикання режимів dpi, інтерфейс USB, природна форма пристрою зручна для руки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL123200031 |
| Вага | 0,19 |
| Вага (г) | 100 г |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 2400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴




