Геймерські, для комп'ютера, дротове, USB, оптичний, 2400 dpi, кількість кнопок - 7, велика, 125 × 70 × 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 14 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL123200029 |
| Вага | 0,192 |
| Вага (г) | 110 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 2400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴




