Бездротова безшумна мишка A4TECH FG10S виконана у стильному дизайні. Удосконалене потужне бездротове з'єднання на частоті 2.4 ГГц забезпечує безперебійну роботу з відривом до 10-15 метрів. Стабільний бездротовий зв'язок. Бездротове з'єднання 2,4 ГГц з робочою відстанню від 10 до 15 метрів Регульований 4-рівневий режим енергозбереження. Перехід до сплячого режиму відбувається автоматично, якщо протягом 0,2 с не здійснювалося жодних дій. Протиковзне покриття. Спеціальна конструкція корпусу миші забезпечує надійний хват та фіксацію пристрою в долоні. 2000 DPI з 3-рівневим регулюванням. Роздільна здатність 1000/1600/2000 DPI Надійність. Якісні перемикачі гарантують ресурс не менше 5 мільйонів натискань Кнопка живлення на нижній панелі робить цю бездротову мишу ідеальним супутником на шляху 8-в-одному. Використовуйте 8 жестів для заздалегідь запрограмованих гарячих команд Безшумний клік. З FG10S ви зможете зосередитися на роботі завдяки відсутності клацання при натисканні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FG10S (Orange) |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 67 г |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 - 2000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴






