Технологія V-Track дозволяє комп'ютерним мишкам працювати на різноманітних поверхнях, включаючи хутро, килими, шкіру і тканини. Залежно від напрямку руху руки, вона може виконувати до 8 різних функцій, наприклад, «Збільшити/Зменшити», «Прокручування вліво/Прокручування вправо», «Копіювати/Вставити» тощо. Для виконання обраної команди потрібно провести мишею в заданому напрямку, утримуючи кнопку;
Колесо 4D-прокрутки. Програмне забезпечення дозволяє здійснювати навігацію в чотирьох напрямках;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OP-560NU USB (Black) |
| Вага | 0,143 |
| Вага (г) | 145 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16 см |
| Кількість клавіш миші | 2 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 4eac3fea-e646-46d7-8d6b-2a04071cb043 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴



