Особливості: - КОМФОРТ І ТОЧНІСТЬ! - Інтелектуальна технологія енергозбереження - Тривалий термін служби батарей - 3-х кнопкова бездротова оптична миша з міні USB-ресивером - Настроювана роздільна здатність - Працює на більшості поверхонь без килимка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUSW-4B-01-W |
| Вага | 0,09 |
| Вага (г) | 62 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | e436b0f8-ffa5-4c8c-b168-39ddf1883647 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴




