Мишка Defender Datum MB-345, бездротова, 4 кн. до 1600 dpi, чорна
250 ₴
208 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102492
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
800/1200/1600 dpi
Радіус дії — 10 м
2 × AAA (в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 8.6 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52345 |
| Вага | 0,1 |
| Вага (г) | 0,11 г |
| Висота | 19.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 7.5 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 224332cf-26e6-481c-820a-943924fd9a29 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴


