Кількість кнопок: 5 + колесо-кнопка
Р
Роздільна здатність: 1200-1600 dpi
Радіо інтерфейс: 2,4 ГГц
Радіус дії: до 10 м
Інтерфейс: USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 12 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Mr-331 |
| Вага | 0,105 |
| Висота | 16.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 6.5 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | b4c3647e-5309-4350-b2b2-acf91656fd2a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 5aad6ec8-1f15-48cb-a90f-a966f425a44c |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


