2 дні



Комплект бездротовий (клавіатура, миша) Gembird KBS-WM-03-UA Black USB
610 ₴
508 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 65098
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий набір з клавіатури та миші Gembird KBS-WM-03-UA
Особливості:
Повнорозмірна бездротова 2.4G клавіатура з мишею в комплекті
8 корисних "гарячих" клавіш для керування Internet- браузером і медіа-плеєром
4-х кнопкова бездротова оптична миша
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Кількість клавіш клавіатури | 113 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KBS-WM-03-UA |
| Вага | 0,455 |
| Вага (г) | 65 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 0ef875b9-bec0-4cbf-870d-1421093bfe4d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴


