Клавіатура Defender Focus HB-470 UA,чорна, мультимедіа
269 ₴
224 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102354
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості Defender Focus HB-470 USB:
Тихий хід клавіш забезпечує практично безшумну роботу
Гарячі клавіші для швидкого доступу до офісних, мультимедійних та інтернет-додатків
Легке встановлення. Для роботи не потрібні драйвери
Кут нахилу клавіатури регулюється за допомогою ніжок
3 кнопки керування живленням комп'ютера
Збільшена площа клавіш-модифікаторів Ctrl, Shift, Enter та BackSpace
Характеристики
Кількість кнопок клавіатури
123
Підключення
Провідне
Тип упаковки
Retail
Тип клавіатури
Мембранні
Розкладка
Eng / Ru / Ukr
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Кількість клавіш клавіатури | 123 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45471 |
| Вага | 0,55 |
| Вага (кг) | 0,44 кг |
| Висота | 2.6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16.5 см |
| Додаткові характеристики | Мультимедійні клавіші/Компактні розміри/Тихий хід клавіш |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | f9d4be1b-261f-42e0-9abf-2bf40770b14f мм mm |
| Розкладка | Eng/Ru/Ukr |
| Сумісність з ОС | iOS |
| Способ упаковки | 4ed21f93-1469-4f48-aa9e-0cbc821a68e7 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 45.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴


