Мишка Defender Accura MM-365, бездротова, 6 кн. до 1600 dpi, чорна
254 ₴
212 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102496
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3 режими роздільної здатності миші 800/1200/1600 dpi
Кнопка зміни роздільної здатності дозволяє змінювати швидкість курсору миші одним натисканням (800/1200/1600 dpi).
2 додаткові бічні кнопки
Значно збільшують зручність використання миші.
Ергономічна форма
Дозволяє миші зручно розташуватися у руці.
Надміцне гумове покриття
Покращує хватку та збільшує довговічність миші.
Характеристики
Підключення
Бездротове
Джерело живлення
2 х AAA
Країна
Китай
Розмір миші
Середня
Інтерфейс
USB адаптер 2,4 ГГц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 8.6 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52365 |
| Вага | 0,1 |
| Висота | 19.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 7.5 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | d60122ff-e3aa-41ef-b91a8bc5453ec мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴


