Ця точна й зручна бездротова миша створена для того, щоб ви могли швидко працювати й залишатися продуктивними протягом усього дня, хоч де ви опинитесь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2S9L1AA |
| Вага | 0,097 |
| Вага (г) | 50 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 768c8c23-1ea1-4206-bed9-3ebc54b22193 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 795b3030-b59e-4361-a090-9b45a4bbf694 |
| Країна реєстрації бренду | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴







