Найшвидший відгук в світі!
Інноваційна технологія Light Strike використовує оптичні перемикачі, що забезпечують неперевершений час відгуку! Спеціальні інфрачервоні датчики вимагають всього 0.2 мс для отримання відгуку. Застосування такої технології також знижує ймовірність випадкового натискання і зменшує рівень шуму.
Відсутній гучний металевий звук при натисканні. Блискавичний час відгуку - 0.2 мсек.
Реагує на світових швидкостях без затримок (Звичайні перемикачі мають час відгуку 18-30 мсек).
Кнопки Omron з циклом зносостійкості 50 млн кліків по лівій / правій, вироблені з чудового пластика і контактів , не стираються і повністю ергономічні. Оптичне колесо: понад 1 мільйон обертів.
Інноваційна 16-ступінчаста технологія калібрування забезпечує ідеальне калібрування миші для роботи на будь-яких поверхнях і неймовірно високу точність відстеження Armor Metal Mouse Feet.
Для всіх восьми клавіш мишки можна створити індивідуальні макроси. Відновлювати їх при підключенні до іншого комп'ютера не доведеться - гаджет оснащений вбудованим блоком пам'яті.
Металеві ніжки полегшують ковзання пристрою по різних поверхнях, а також захищають його від пошкоджень. Вони витримують "пробіг" до 300 кілометрів, що в 100 разів більше, ніж у пластикових або гумових накладок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A60A Bloody (Black) |
| Вага | 0,31 |
| Вага (г) | 153 г |
| Висота | 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Додаткові функції | Технологія Light Strike, 3 режими стрілянини в лівій кнопці, Металеві ніжки, Підсвітка |
| Інтерфейс підключення | - |
| Кількість клавіш миші | 8 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Ігрові |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Додаткові клавіші |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 201faba4-ea8a-4f39-8ca3-00dca353724f мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 4000 DPI |
| Сумісність з | 1480 |
| Способ упаковки | fa5780e6-9829-46ac-9997-1297a690527f |
| Країна реєстрації бренду | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴





