Мишка XTRIKE ME GW-223WH – це універсальне рішення для роботи та розваг. Вона призначена для людей, які цінують комфорт та надійність.
Ергономічний корпус сприяє зручному розміщенню правої руки під час гри, а якісний оптичний сенсор забезпечує високу точність відстеження рухів та швидку реакцію.
Мишка XTRIKE ME GW-223WH оснащена 6 кнопками, які розташовані в інтуїтивно зрозумілих користувачах місцях. Широкий діапазон регулювання роздільної здатності мишки – від 1200 до 3200 DPI, що дозволяє налаштувати мишку для виконання різних завдань.
Миша XTRIKE ME GW-223WH допоможе уникнути безладу від кабелів на робочому столі. Вона живиться від одного акумулятора АА та працює на основі бездротової технології радіозв'язку 2.4 ГГц.
Характеристики
Підключення
Комбіновані
Розмір миші
Середня
Інтерфейс
USB адаптер 2,4 ГГц
Кількість кнопок миші
6
Колір
Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X'trike |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 8 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GW-223WH |
| Вага | 0,095 |
| Вага (г) | 80 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 8d87144a-9c0d-489d-82e9-6b46b1b72199 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 - 1800 - 2400 - 3200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴





