Розширене колесо прокручування: більш широке колесо прокручування забезпечує комфорт при тривалому використанні.
Термін служби батареї до 12 місяців: збільшуйте інтервали між замінами батарей за допомогою енергозберігаючих технологій. з відстані до 10-15 м. Регульоване енергозбереження: 4 рівні енергозбереження. Перехід в сплячий режим через 0.2 секунди бездіяльності. # Життєвий цикл 5 млн кліків: гарантія найвищої якості - більше 5 мільйонів кліків. безшумна робота. Чи не відволікає вас від роботи і не заважає оточуючим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FG12S (Panda) |
| Вага | 0,143 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 7 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴







