Чохол до ноутбука, планшета Trust Primo Sleeve 11.6” BLACK
356 ₴
297 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 101104
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який чохол для ноутбуків, ультрабуків, пристроїв Chromebook та пристроїв 2-в-1 з діагоналлю екрану до 11,6 дюйма (210 х 320 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21254_TRUST |
| Вага | 0,192 |
| Висота | 2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 26 см |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴








