Чохол-папка Incase Facet Sleeve для 13-inch Laptop in Recycled Twill - Black (INMB100690-BLK)
1 226 ₴
1 022 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 93544
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол-папка Incase Facet Sleeve for 13-inch Laptop in Recycled Twill - Black Чохол-папка Incase Facet Sleeve - це поєднання стилю, функціональності та стійкості до навколишнього середовища, роблячи його привабливим варіантом для тих, хто шукає надійний аксесуар для свого 13-дюймового ноутбука.Виготовлений з екологічного матеріалуПідлягає вторинній переробціОригінальний дизайнЗахист від подряпин та ударівЛегкий та компактнийШвидкий доступ до девайсу
Елегантний дизайн
Елегантний дизайн Incase Facet Sleeve відповідає формі вашого MacBook, зберігаючи обтічний силует, що демонструє красу вашого пристрою, забезпечуючи при цьому міцний захисний бар'єр від подряпин. Всередині повністю м'яка внутрішня частина забезпечує амортизацію вашого пристрою від початку до кінця і має дві внутрішні кишені для зберігання шнурів та аксесуарів.
Обтічна форма
Гладка, сучасна та облягаюча форма. Приємна на дотик поверхня саржевого переплетення.
Вологостійкий матеріал
М'яка внутрішня оббивка захищає від ударів та подряпин. Погодостійка блискавка не пропускає вологу, а ваш MacBook залишається сухим навіть у дощовий день.
Виготовлений з матеріалів, що переробляються
Екологічний та міцний зовнішній вигляд із переробленого поліестеру щільністю 300D з міцним водовідштовхувальним покриттям (DWR) у поєднанні з атмосферостійкою блискавкою з поліуретановим покриттям максимально захищають ваш MacBook.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Incase |
| Особливості | Водонепроникний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INMB100690-BLK |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 150 г |
| Висота | 33 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 1.9 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 13 " |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал корпусу | Полиэстер |
| Мoдель | Facet Sleeve |
| Призначення | Для ноутбука |
| Новинка | Немає |
| Розміри | d42035ef-9b82-4dbd-a137-7796ba84a8da мм mm |
| Сумісність з | MacBook Air 13/MacBook Pro 13 |
| Способ упаковки | 71226acf-caf3-4bb-8015-955731d94be |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип аксесуара | Чехол |
| Форм-фактор | Чохол-папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 022 ₴








