Чохол HP 15 Reversible Protective Blk/Slv Sleeve
1 369 ₴
1 141 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84471
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисний двосторонній чохол HP для ноутбуків з діагоналлю 15,6", чорний/сріблястий.
З міцного неопренового матеріалу цей чохол для ноутбука
допомагає захистити ваш ПК від ударів і подряпин.
Зворотний дизайн дозволяє змінювати колір, коли забажаєте. А завдяки
застібці без блискавки дозволяє ноутбук безпечно та надійно фіксувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2F2K5AA |
| Вага | 0,27 |
| Вага (г) | 190 г |
| Висота | 2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 43 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові характеристики | 2bb83285-5beb-43a7-801b-7cfacb52e69a |
| Матеріал корпусу | Неопрен |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 141 ₴








