Хлібопіч Tefal PF210138 Pain Dore
Хлібопічка Tefal PF210138 Pain Dore виконана в лаконічному сучасному дизайні в пластиковому корпусі білого кольору. Вона обладнана 12 автоматичними програмами приготування, за допомогою яких можна пекти різні сорти хліба масою від 500 г до 1 кг, вибираючи при цьому бажаний колір скоринки. Підготовлене тісто поміщається в чашу з антипригарним покриттям. У разі, якщо під час випікання потрібно додавати інгредієнти, користувач оповіщається про це звуковим сигналом. Потужність приладу складає 720 Вт, а управління ним здійснюється кнопками на верхній панелі. На дисплей виводиться вся необхідна інформація. Таймер зі зручною функцією відстрочки старту на 15 годин дозволить почати випічку в зручний час. Хлібопічка Tefal PF210138 Pain Dore дозволяє підтримувати температуру свіжоспеченого хліба протягом 60 хвилин, зберігаючи його тепло і аромат.
12 автоматичних програм
Повністю автоматичне приготування
Легка у використанні
3 настройки ваги
3 рівня ступеня рум'янцю
Функція відкладеного старту до 15 годин
Легка в очищенні
Приготування хліба стало простим, як ніколи
12 автоматичних програм для приготування смачного домашнього хліба, тістечок, тіста (піци і пасти), джему і каші, включаючи програми для приготування хліба без глютену і житнього хліба.
Свіжий хліб всього за кілька кроків
Повністю автоматичне приготування! Покладіть інгредієнти в чашу, виберіть програму, а хлібопічка зробить все за вас - від замішування до випічки!
Легка у використанні!
Інтуїтивна панель управління з усіма параметрами, відображаються на широкому екрані - для максимальної простоти використання.
3 настройки ваги і 3 рівня ступеня рум'янцю
Хліб від 500 г до 1 кг для маленької або великої родини. Виберіть колір скоринки від легкого підрум'янення до хрусткої скоринки.
Свіжоспечений хліб в будь-який час
Функція відкладеного старту до 15 годин - для свіжоспеченого хліба в будь-який час. Функція підтримки температури до 1:00.
Книга рецептів входить в комплект
Не потрібно бути шеф-кухарем, щоб спекти смачний хліб удома. У книзі рецептів за допомогою малюнків покроково пояснюються рецепти простої випічки, наприклад французького хліба, цільнозернового хліба, а також джему і булочок.
Легка в очищенні
Знімна чаша з антипригарним покриттям дає змогу легко дістати хліб. Також її можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Кількість програм випічки | 8 |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Форма випічки | багет |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Ширина | 38.3 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Диспенсер для дріжджів | Ні |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оглядове віконце | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PF210138 |
| Вага (кг) | 3,9 кг |
| Можливості | Вибір розміру хліба/Вибір кольору скоринки/Підтримання температури |
| Час підтримки температури | 1 год |
| Висота | 36 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 34.4 см |
| Кількість лопатей | 1 шт |
| Максимальна вага випічки (кг) | 1 кг |
| Мoдель | PF210138 |
| Новинка | Немає |
| Особливості хлібопічки | Дисплей/Звуковий сигнал/Таймер/відстрочка старту |
| Відкладений старт | 15 ч |
| Споживана потужність (Вт) | 720 Вт |
| Програми приготування тіста | Для пельменів/Для піци |
| Розміри | 213dbfc2-baa6-4c32-b807-e7e321599e823 мм mm |
| Способ упаковки | 225f8817-90c8-4774-9f64-e567e6699023 |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Сфера використання | Побутової |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 505 ₴








