
Чохол для ноутбука HP, Reversible Protective, 15", неопрен, сірий/ліловий
1 067 ₴
889 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 110285
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисний двосторонній чохол HP для ноутбуків з діагоналлю 15,6", сірий/фіолетовий.
З міцного неопренового матеріалу цей чохол для ноутбука
допомагає захистити ваш ПК від ударів і подряпин.
Зворотний дизайн дозволяє змінювати колір, коли забажаєте. А завдяки
застібці без блискавки дозволяє ноутбук безпечно та надійно фіксувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2F1W8AA |
| Вага | 0,26 |
| Висота | 2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 42 см |
| Додаткові характеристики | 2bb83285-5beb-43a7-801b-7cfacb52e69a |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴


