Особливості: - КОМФОРТ І ТОЧНІСТЬ! - Інтелектуальна технологія енергозбереження - Тривалий термін служби батарей - 3-х кнопкова бездротова оптична миша з міні USB-ресивером - Настроювана роздільна здатність - Працює на більшості поверхонь без килимка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUSW-4B-01 |
| Вага | 0,117 |
| Вага (г) | 62 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 21 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | af518475-85cc-4d74-852c-8ae9552af36d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | fa7fc49d-98c9-419b-9241-4aa05572dfd3 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴




